Вадим Ноздря взяв участь в підписанні угоди в ОАЄ

14.02.2021

Генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв та Генеральний директор ДК «Укрспецекспорт» Вадим Ноздря підписали угоду про співробітництво з еміратський оборонним холдингом EDGE Group.
Угода передбачає військово-технічне співробітництво з об’ємом інвестицій у понад 1 млрд. дол. США.

Підписання угод відбулось у межах офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до до Об'єднаних Арабських Еміратів

Як зазначив Генеральний директор ДК «Укрспецекспорт»
Вадим Ноздря угода з EDGE про військову та технічну співпрацю відкриває можливість обміну та розвитку передових технологій в наших країнах.
«Ми маємо намір налагоджувати військову та технічну співпрацю з великими міжнародними компаніями і підписання першої такої угоди демонструє що Україна має значний потенціал в цьому напрямку» - додав Генеральний директор ДК «Укрспецекспорт»

Довідково:
EDGE Group (Абу-Дабі) - передовий військово-промисловий інноваційний холдинг ОАЕ. Об’єднує понад 25 підприємств, 13000 кращих фахівців в п’яти основних кластерах: Платформи та Системи, Ракети та Озброєння, Кіберзахист, Радіоелектронна боротьба і розвідка та Забезпечення військових місій.
Входить в Топ-25 світових військових корпорацій світу (SIPRI).