В минулому році ми прийняли 100 іноземних делегацій – Вадим Ноздря

05.02.2021

Протягом 2020 року Державна компанія «Укрспецекспорт» прийняла 100 делегацій представників 29 іноземних держав.

«Загалом у минулому році кількість іноземних візитів дещо зменшилась. Падіння показників зумовлене світовою пандемією та майже повним припиненням міжнародного сполучення та закриття кордонів» - зазначив Генеральний директор ДК «Укрспецекспорт» Вадим Ноздря.

Лідерами серед країн, делегації яких відвідали ДК «Укрспецекспорт» є Ісламська Республіка Пакистан, Турецька Республіка, Республіка Казахстан та США.

«Підготовка візиту кожної делегації – це відповідальна робота, в якій задіяна значна кількість співробітників Компанії. Під час візитів ми проводимо переговори щодо поточних контрактів, презентуємо нові можливості вітчизняного ОПК. Кожен візит – це не лише переговори, делегації часто відвідують виробництва та полігони» - додав Генеральний директор Компанії.

"За результатами 2020 року Укрспецекспорт є найбільшим державним спецекспортером в Україні, який демонструє зростання фінансових показників. Як зазначив Генеральний директор –  жодного контракту не було зірвано, вони всі були виконані в обумовлений строк і в повному обсязі.

Генеральний Директор Концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв, підводячи підсумки року зазначив, що показники експорту спецекспортерів сягнули рівня 500 млн. доларів і є реальний план збільшити ці показники в цьому році. Є чіткий план, розбитий за місяцями – щодо реалізації завдань, потрібних для збільшення експорту, зазначив він.

Зараз тривають активні переговори з потенційними країнами-партнерами, які зацікавлені в українській продукції. Традиційно це країни Латинської Америки, центральної Африки, Азії та Європи. Водночас ми прагнемо посилити свої позиції на традиційних для України ринках: Азійсько-Тихоокеанський регіон, Північна Африка, Близький Схід тощо.