ДК «Укрспецекспорт» готується до Міжнародної оборонної виставки IDEF-2021

13.08.2021

Підприємства та компанії українського ОПК візьмуть участь у Міжнародній виставці оборонної промисловості IDEF-2021, яка 17 серпня відкриється у Стамбулі. Захід відбуватиметься під патронатом адміністрації президента Турецької Республіки, за організаційної підтримки міністерства країни та виставкової організації TÜYAP. Організатором об’єднаної експозиції ДК «Укроборонпром» виступає Державна компанія «Укрспецекспорт».

Серед натурних зразків озброєння, які будуть представлені на українському стенді, – ПТРК «Скіф», керований реактивний снаряд «Вільха», керований артилерійський снаряд з лазерним самонаведенням типу «Квітник-Е», крилата ракета Р-360 «Нептун» та інші.

Окрім цього, демонструватимуться макети композитного плавучого доку проекту 1760КР з підводним човном, ракетного катеру «Богомол», багатофункціонального катеру «Кайра-150», вертольоту Мі-8 тощо.

Очікується, що у заході візьмуть участь понад тисячу турецьких та іноземних компаній та близько 120 делегацій високого рівня. Серед високопоставлених гостей заходу, які підтвердили свою участь, близько 30 керівників оборонних відомств різних країн. Також до складу іноземних делегацій входитимуть глави генштабів, командувачі сухопутними військами, ВМС і ВПС, заступники очільників генеральних штабів і міністрів, командувачі жандармерією і поліцією, береговою охороною, радники та експерти.