Українська делегація взяла участь у святкуванні 50-річчя пакистанської оборонної компанії Heavy Industries Taxila

16.07.2021

Днями пакистанська державна оборонна компанія Heavy Industries Taxila (HIT) відсвяткувала своє 50-річчя. В урочистостях, які відбулися з цієї нагоди у штаб-квартирі HIT (місто Таксіла, штат Пенджаб), взяв участь Генеральний директор Державної компанії «Укрспецекспорт» Вадим Ноздря, а також надзвичайний і повноважний Посол України в Пакистані Маркіян Чучук.

Вітаючи ювіляра, українська делегація відзначила високий рівень партнерських відносин між HIT та підприємствами ДК «Укроборонпром», які склалися в рамках тісного військово-технічного співробітництва між Україною та Пакистаном, що триває вже три десятиріччя.

Створена на початку 70-х років минулого століття як підприємство з ремонту бронетехніки, сьогодні HIT перетворилася на потужну високотехнологічну компанію, зайнявши провідне місце в оборонній промисловості країни. «Ми високо цінуємо співпрацю саме з підприємством HІТ. Адже за роки співробітництва Україна брала безпосередню участь у формуванні виробничих та технологічних потужностей на цьому підприємстві, завдяки чому були успішно реалізовані такі проекти, як виробництво танків «Аль-Халід», створення бази капітального ремонту танків Т-80УД та інші. Це співробітництво продовжується. І сьогодні воно виходить на новий рівень», – наголосив Гендиректор ДК «Укрспецекспорт» Вадим Ноздря.

За його словами, поточний рік можна відзначити відчутним зростанням обсягів нових контрактів з Пакистаном. Це в першу чергу стосується продукції бронетанкового виробництва, але з’явилися і нові напрямки співпраці з цією країною.