Державна компанія "Укрспецекспорт" інформує про безпрецедентне незаконне вторгнення до будівлі, що сталося сьогодні! (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

03.12.2020

За підтримки Центру спецоперацій "Альфа", представники Служби безпеки України з автоматичною зброєю без належних законних підстав увірвалися в будівлю Державної компанії "Укрспецекспорт" та з грубими порушеннями вимог законодавства, погрожуючи розвитком силового сценарію, увійшли до режимних приміщень Державної компанії "Укрспецекспорт" та фактично надали вільний доступ стороннім цивільним особам до цих приміщень, що створило передумови до несанкціонованого витоку секретної інформації, та до особистих речей керівництва і працівників Державної компанії "Укрспецекспорт".

Наразі триває незаконне вилучення документів та інформації, які стосуються фінансово-економічної діяльності за всі роки існування Компанії. Нажаль, повністю паралізовано господарську діяльність Компанії та створено критичні ризики зриву відвантаження продукції контрагентам та непередбачуваних збитків Компанії та завдання шкоди діловій репутації.

Державна компанія "Укрспецекспорт" здійснює свою діяльність виключно в інтересах держави та на засадах неухильного дотримання вимог чинного законодавства України.

Закликаємо зупинити ці незаконні та небезпечні дії!
Державна компанія «Укрспецекспорт» підтверджує свою готовність співпрацювати зі слідством на засадах відкритості і законності.

Просимо журналістів, політиків та громадськість слідкувати за нашими повідомленнями та утримуватися від поширення необґрунтованих емоційних висловлювань і неперевіреної інформації.