У Держаній компанії «Укрспецекспорт» відкрилась передсвяткова виставка дитячої творчості «Новорічні привітання нашим захисникам»

16.12.2021

На виставці представлені малюнки, виконані в графічній або живописній техніці (олівці, фломастери, фарби тощо), та роботи декоративно-прикладного мистецтва (іграшки, аплікації, сувеніри, поробки). Авторами робіт є діти працівників  ДК «Укрспецекспорт» та кадети ліцею-інтернату «Кадетський корпус».

 

Найменшому автору малюнка – 4 роки, найстаршому – 15. Загалом на конкурсі представлено майже 100 дитячих робіт. Після закриття виставки всі дитячі роботи та вітальні листи будуть передані українським воїнам, які несуть службу в зоні ООС, та до військового шпиталю у місті Харкова.

 

Відкриваючи виставку, Генеральний директор ДК «Укрспецекспорт» Вадим Ноздря зазначив: «Традиція школярів підтримувати захисників України своєю творчістю триває з самого початку опору нашої держави зовнішній агресії. Однак зібрати таку кількість малюнків і створити з них галерею в нашій Компанії вдалося вперше».

  «Кожен експонат, будь то малюнок чи лист, несе в собі великий заряд позитиву та світла, надихає і підтримує бійців, які виконують завдання в районі операції об’єднаних сил або перебувають на лікуванні в шпиталі. Приємно, що до цієї акції долучились і діти наших працівників. Для участі в експозиції приймались всі малюнки та листи. Головна вимога – щирість почуттів до воїнів Збройних Сил України. А тут, як можна побачити, її більше, ніж достатньо», – зауважив Генеральний директор ДК «Укрспецекспорт».

 Всі учасники конкурсу, за його словами, отримають дипломи та заохочувальні подарунки.