Державна компанія «Укрспецекспорт» підписала контракт на модернізацію та ремонт літака пакистанських ВПС

16.06.2021

 Другий день роботи XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека» ознаменувався підписання контракту з пакистанськими партнерами України.

Ще рік тому, на початку червня 2020 року, Державна компанія «Укрспецекспорт», яка входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», перемогла у багатомільйонному тендері на ремонт літака-заправника Іл-78, оголошеного Управлінням закупівель Військово-повітряних Сил Пакистану. За результатами тендеру ДК «Укрспецекспорт» уклала з Управлінням закупівель Військово-повітряних Сил Пакистану контракт на ремонт військових літаків.

Тоді ж українська сторона отримала підтвердження намірів військово-повітряних сил Пакистану укласти наступний пакет контрактів на капітальний ремонт ще двох літаків-заправників.

Тогорічний контракт, який виконувало Держпідприємство «Миколаївський авіаремонтний завод», був успішно завершений. І сьогодні ДК «Укрспецекспорт» в особі її Генерального директора Вадима Ноздрі підписала з пакистанськими партнерами контракт на ремонт ще одного літака-заправника Іл-78.

Іл-78 (за кодифікацією НАТО - Midas) - призначений для дозаправки у повітрі військових літаків. Також може використовуватися як військово-транспортний літак.