Представник ДК «Укрспецекспорт» взяв участь у засіданні Комітету з питань оборонно-промислового комплексу при ТПП України

21.10.2020

Представник Компанії увійшов до складу Комітету з питань оборонно-промислового комплексу при Торгово-Промисловій Палаті України та взяв активну участь у черговому засіданні Комітету.

На засіданні Комітету були обговорені актуальні проблеми у сфері ОПК та визначено плани подальшої роботи.

Зокрема, на засіданні були розглянуті питання стосовно можливостей надання банківських кредитів вітчизняним підприємствам оборонно-промислового комплексу та державно-приватного партнерства в оборонно-промисловій сфері.

Також учасники засідання акцентували увагу на питанні побудови державної системи гарантування якості ОВТ з огляду на підготовку фахівців військових представництв.

Мустафа Найєм, заступник Генерального директора з питань взаємодії з органами державної влади ДК «Укроборонпром», виступив з презентацією, присвяченою трансформації та реформі державного концерну.

У ході засідання було переглянуто склад Комітету. За одностайним рішенням присутніх новою головою Комітету з питань оборонно-промислового комплексу стала Юлія Висоцька.