Цього року ДК «Укрспецекспорт» презентує продукцію українського ОПК щонайменше на десяти міжнародних виставках – Вадим Ноздря

22.03.2021

У 2021 році підприємства, що входять до складу Державного концерну «Укроборонпром», візьмуть участь у низці світових заходів військово-технічного характеру, перелік яких днями було затверджено. «Протягом року ми маємо намір презентувати продукцію вітчизняного ОПК на десяти міжнародних виставках. На трьох з них Державна компанія «Укрспецекспорт» виступить організатором експозицій», – повідомив Генеральний директор ДК «Укрспецекспорт» Вадим Ноздря.

Йдеться про міжнародну виставку оборонної промисловості IDEF 2021, проведення якої заплановано у Туреччині, виставку з оборони та безпеки Defence & Security 2021 у Таїланді та оборонну виставку VietNam International Defence EXPO 2021 у В’єтнамі.

«Українська продукція оборонно-промислового комплексу залишається знаною та конкурентною на світовому ринку, про що засвідчили результати першої в цьому році міжнародної виставки озброєнь IDEX 2021, яка наприкінці лютого відбулася в Об’єднаних Арабських Еміратах», – зауважив Вадим Ноздря. Лише за перші три дні роботи українського стенду на ній, нагадав він, відбулося майже два десятки зустрічей та переговорів, було укладено декілька перспективних контрактів».

Тож, ДК «Укрспецекспорт» розпочала активну підготовку до участі в запланованих виставках, враховуючи усі карантинні обмеження та дотримуючись заходів безпеки, що викликані пандемією COVID-19. «Кожна подібна виставка – унікальна можливість презентувати новітні розробки вітчизняних зброярів як вже існуючим, так і потенційним замовникам. Нашій оборонці є що показати та запропонувати партнерам з усього світу, і ми налаштовані на те, щоб максимально використати цю можливість», – наголосив Гендиректор ДК «Укрспецекспорт». Участь України в подібних заходах,на його переконання, сприяє авторитету нашої країни як розробника та виробника озброєнь і військової техніки.