Відео:
Uploading...
Про Компанiю
Фоторепортажі :
Україна планує взяти участь у місії НАТО в Афганістані після 2014 року

Україна стала одним з шести партнерів НАТО, які заявили про своє бажання взяти участь у плануванні і проведенні нової тренувальної місії НАТО в Афганістані після 2014 року. Як передає «Укрінформ», про це повідомив глава Місії України при НАТО Ігор Долгов за результатами засідання Північноатлантичної ради на рівні міністрів оборони країн-учасниць операції Міжнародних сил сприяння безпеки в Афганістані, яке відбулося у Брюсселі.

«Враховуючи нові підходи до партнерства, НАТО вперше застосувало новий механізм партнерства, який має технічну назву «28+6»: 28 країни-членів Альянсу плюс шість країн-партнерів, які заявили про своє бажання продовжувати участь у підготовці сил безпеки Афганістану після 2014 року. Особливість полягає в тому, що ці шість партнерів вже на сьогоднішній день будуть залучені до планування нової тренувальної місії НАТО в Афганістані після 2014 року. Це Україна, Грузія, Швеція, Фінляндія, Австралія та Нова Зеландія», - сказав І.Долгов.
«Це - новий фактор співробітництва, коли багатобічні зусилля можуть бути доповнені проектами і контактами на двосторонньому рівні», - підкреслив глава Місії України при НАТО.

<< Назад 11.10.2012