Відео:
Uploading...
Про Компанiю
Фоторепортажі :
ДК «Укроборонпром» і ДК «Укрспецекспорт» представили Україну на VIII Міжнародній виставці озброєння, військової техніки і боєприпасів «Російська виставка озброєння. Нижній Тагіл-2011»

  З 8 до 11 вересня 2011 року у Нижньому Тагілі (РФ) проходила VIII Міжнародна виставка озброєння, військової техніки і боєприпасів «Російська виставка озброєння. Нижній Тагіл – 2011». Україну представили ДК «Укроборонпром» і ДК «Укрспецекспорт».
  На українському стенді було демонстровано натурний зразок бойової машини піхоти БМП-1М з бойовим модулем «Шквал» та габаритний макет нового двигуна 6ТД-3. Згаданий двигун, розроблений спеціалістами Казенного підприємства «Харківське конструкторське бюро двигунобудування», викликав велику зацікавленість експертів та потенційних клієнтів. Він може експлуатуватися у будь-яких кліматичних умовах (до 55°С) і за цими показниками не має собі рівних. Наразі 6ТД-3 готують до серійного виробництва.
  На зовнішньому майданчику виставки Україна представила натурний зразок танка Т-72АГ. Цей танк наочно продемонстрував можливості та перспективи національної промисловості у сфері ремонту та модернізації бронетехніки. Цей напрямок має великий попит у світі, і експерти високо оцінюють шанси України отримати вигідні замовлення щодо модернізації бронетехніки. У першу чергу ідеться про країни, які мають на озброєнні велику кількість техніки радянського зразка.
  Українська експозиція викликала глядацький та експертний інтерес. Її оглянули уповноважені представники багатьох країн. 9 вересня український стенд відвідала делегація Міністерства оборони РФ на чолі з першим заступником Міністра оборони РФ, начальником Генерального штабу Збройних Сил РФ генералом армії Миколою Макаровим. Важливою подією для українського представництва стало відвідування її стенду Прем'єр-міністром РФ Володимиром Путіним. Главі російського уряду представили новий танковий двигун 6ТД-3. Ознайомившись з його унікальними технічними характеристиками, Путін високу оцінив цю інженерну розробку, назвавши її перспективною.